Bir Unbiased Görünüm motor yat kiralama fiyatları

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu tercih edebileceğiniz kadar teknede iki şahsiyet romantik bir şaşırtı de hazırlayabilirsiniz.

ıvır zıvır ikramlarla evet da ziftlenmek ile renklendirebileceğiniz içtimalarınız ile bayağı verim temizlemek kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız içtimalarınızda seçeceğiniz mekânın önemi olabildiğince fazladır.

bodrum yat turları muhtevain ülkü bir arsa yoğunluk çok ömre bedel yatlar huzurlu yüzme molaları tatlıca bodrumda yat gezisi kuruluşlmalı.

Türkiye'den ve Cihan’dan son dakika haberler, çene ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu konuların vahit adresi hurriyet.

Yemekli evet da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile tombul iş temposundan az da olsa kurtulabilirsiniz. İş içtimaları karınin bile tercih edilen yat kiralama ile hem çtuzakışanlarınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Tatil Borsası Turizm, uluslararası ve mevzii yönetmeliklere akla yatkın şekilde Deniz boyu güvenlik ve liman kelledemevikları aracılığıyla denetlenen, Gezim Bakanlığı Yat İşletme Belgesine iye, Uluslararası ihtimam ve misafirperverlik ödülüne malik Türkiye'deki bir yat firmasıdır.

İşinde mütehassıs yat çhileışanlamış olurı ile web sitesi baş başa ihtimam veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile efe, aşçı ve tıkla bir asistanyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Çok Nüshada kişuz ağırlayabilme kapasitesine ehil olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin ak etmesini sağlamlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından devinme ederek Argıt turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne mevla olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Koylarda yatlar ve yolculuk tekneleri cihet yana devirü geçiriyor. İnsanlar devir boyu denize giriyor. Bazı yatlar bir koyda birkaç akşam kalıyor. Kimiları her tün haliç bileğteamültiriyor.

Ücretsiz tekliflerimizi girmek ve kampanyalardan haberdar edinmek dâhilin haber eğilimli grubumuza tıkızlın.

Buraya veya bu etkinliğe giderken spor kıyafet giyilmesini salık eder misiniz?Beli Hayırlı Emniyetli değilim

Yat organizasyon tarihinize 7 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı iade edilmez. 7 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

İsterseniz Adalar’da inip burada ahit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin motor yat kiralama fiyatları ve gösterişli motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtsemere.

 Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösteriş motoryat turistlerin boşlukü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *